Triin Ülesoo

Terviseprobleemid on sundinud mind otsima lahendusi, kuidas oma aju tervist parandada juba 15 aastat. 2020-2022 elasin läbi raske neuroloogilise kahjustuse ning kaotasin igasuguse lootuse enam normaalset elu elada. Inimeste toetusega õnnestus mul hankida hapnikukamber, mis päästis mu elu ja hakkas mind tasapisi kõige hullemast kriisist välja tooma. Oma tervenemisel olen kasutanud väga palju erinevaid lahendusi, mis kõik aju tervist holistiliselt ja looduslikult toetavad, nii et organism saab ise tervenemiseks vajalikud ressursid. Minu teadmised pärinevad enamjaolt välismaalt, kuna Eestis pakutav lihtsalt ammendas ennast. Olen läbi lugenud ilmselt kuskil ca 150 raamatut, mis ühe või teise nurga alt lähenevad sellele, kuidas aju tervist parandada. 

Baroteraapiaga olen ennast süvitsi kursis hoidnud üle 2 aasta, suheldes valdkonna tippspetsialistidega, lugedes erinevaid raamatuid ja uuringuid ning jälgides inimeste kogemusi. 

Mul on olemas kogemusnõustaja paberid. Olen väga palju muud ka õppinud, kuid alati on terviseprobleemid takistuseks saanud, et edasi minna. Ja lõppude lõpuks said need kõige paremaks õpetajaks, kuna motivatsioon õppida on nii kõrgem, kui muudmoodi eales oleks võimalik.

Vaata ka minu teist lehte www.bitetheplant.eu
Sest mis on tähtsam, kui sinu aju?